pondělí 14. května 2018

Vyhlášení soutěže o Skleněnou past

Stejně jako minulý rok i letos tu máme květnovou soutěž. Tentokrát o knihu Skleněná past, která v sobě kombinuje historický román ze srdce renesanční Francie, mystiku a thriller. V soutěži se nám sešlo 13 soutěžních odpovědí a je čas na vyhlášení vítěze. Mimochodem jsem si moc ráda přečetla vaše odpovědi na soutěžní otázky. Vaše fantazie je vážně bohatá. A teď už k samotnému vyhlášení. Výherce náhodně vybral generátor čísel random.org

Výherce :
Genevieva

Výhercům zašlu email, na odpověď mají 48 hodin. Pokud se do té doby neozvou, proběhne nové losování. A vy ostatní nevěště hlavu, určitě brzy bude další soutěž. :)


6 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Nějak pozlobil z mobilu autokorekt, tak ještě jednou a lépe... Moc a moc děkuji, jsem vážně šokovaná, snad jsem si tímhle teď nevybrala všechno štěstí, které potřebuji hlavně příští týden na zkoušku, adresu jsem poslala, na knížku se budu moc těšit, konečně budu vědět, co to všichni na všech možných sítích tak vychvalují! :-) Děkuji a už začínám přemýšlet, jak se odvděčím. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeji hodně štěstí u zkoušky, věřím tomu, že ho na tebe ještě čeká dost a všechno jsi si nevybrala :) A pro jistotu budu držet i palce :)Přeji hezké čtení a ať se kniha líbí :)

   Vymazat