pátek 18. května 2018

Vychází v květnu 2018


YA fantasy
Věž úsvitu (Skleněný trůn #6) - Sarah J.Maas - CooBoo
Aerie (Magonie #2) - Marie Headley - CooBoo
Temný duet (Monstra z Verity #2) - Victoria Schwab - CooBoo
Lov stínu (Lov stínu #1) - AdriAnne Strickland - CooBoo


YA romantika
Jedna želva za druhou - John Green - YOLI
Devadesátkrát jinak - Eric Walters - CooBoo
Holka na suchu - Laura Silverman - YOLI
Princezna v utajení - Connie Glynn - Fragment

sci-fi, lit-RPG
Artemis - Andy Weir - Knižní klub
Z kouře a kamene - Alžběta Bílková - Fragment
Brána času - (Hyperversum Next #1) - Cecilia Randall - Fragment
Písařka ze Sieny - Melodie Winawer - Metafora


romantika
Šťastně až navěky (Cinder a Ella#2) - Kelly Oram - YBaronet
Poslední dny Rabbit Hayesové - Anna McPartlin - Host
Něcojako láska - Tracy Brogan - Motto
Dcera Sherlocka Holmese - Leonard Goldberg - Motto

21 komentářů:

 1. Pěkný květnový výběr. :-)
  Knihu od Greena jsem ulovila na Světě knih, a jsem na ni zvědavá :-) A taky jsem hodně pokukovala po Poslední dny Rabbit Hayesové, ale nakonec jsem si ji nevzala.

  OdpovědětVymazat
 2. Z kouře a kamene a Písařku ze Sieny jsem si přivezla ze Světa knihy a Věž úsvitu a Aerie mi přišly dneska :D Láká mě Devadesátkrát jinak a Něco jako láska :)

  OdpovědětVymazat
 3. Aach, ja vždy veľmi závidím vám Čechom, vydávate všetko skôr hh. Ale tak u nás teraz tiež vychádza veľa z týchto kníh :). Písaťka vyzerá super.

  OdpovědětVymazat
 4. Bomba!!! Zrovna jsem hledala, co všechno má tenhle měsíc vyjít :-D To je článek jak na zavolanou :-D A nechceš mi rovnou sepsat i co vyjde v červnu :-D To bych taky moc moc ocenila :-D Miška

  OdpovědětVymazat
 5. No to je hrůza, to nemám šanci přečíst. :D Všechny knihy vypadají dobře, dokonce i ta od Greena, kterého moc jako autora nemusím. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Opět celkem úrodný měsíc. Věž úsvitu jsem četla v angličtině, ale jsem hodně zvědavá na její překlad :)

  OdpovědětVymazat
 7. Rozhodně musím mít Artemis protože Marťan byl skvělý. A zaujala mě obálka Devadesátkrát jinak - ty zmrzliny :D

  OdpovědětVymazat
 8. Jsme zvyklá na Desetkrát jinak, protože ta obálka je naprosto boží. Pak pokukuju po Holka na suchu a Z kouše a kamene. :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělý výběr! Knížku Jedna želva za druhou jsem četla v angličtině a rozhodně si jí musím přečíst i v češtině, protože byla prostě úžasná:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 10. Věž úsvitu je nutnost! Sice teprve dočítám čtvrtý díl, ale stejně tu sérii žeru :D Artemis má naprosto boží obálku :3

  OdpovědětVymazat
 11. Moji největší favorité jsou Lov stínů a Artemis, ale líbí se mi většina knih! :D

  OdpovědětVymazat
 12. To je hodně knížek, ale bohužel ani jednu neznám. Podle názvu by mě ale zajímala ta Dcera Sherlocka Holmese. Myslím, že to by mě mohlo bavit. A pak nějaká ta romantika samozřejmě :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
 13. Na Lov stínů jsem hodně zvědavá :D

  OdpovědětVymazat
 14. Na dceru S.H. jsem se vážně moc těšila, tak jsem zvědavá :3

  OdpovědětVymazat
 15. V květnu vyšlo spousta krásných knih, ale já se strašně těším na červen až mi vyjde další kniha ze série co čtu - tohle čekání na další díl je pro mě nejhorší :D

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 16. Nejvíce mě lákají knihy Devadesátkrát jinak, Artemis a Šťastně až navěky. Tyhle tři bych si chtěla určitě pořídit:))

  OdpovědětVymazat
 17. Šťastně až na věky právě čtu, dnes jsem si knihu zakoupila a je to skvělý druhý díl :)

  OdpovědětVymazat
 18. Pěkný výběr knih, i když jich je v porovnání s tím, co v květnu 2018 vychází, poměrně... málo :D? Magonii mám doma, mohla bych si teda pořídit i Aerii. To mi připomíná, že jsem měla poukázku na 200 Kč do Dobrovského za vyhranou literární soutěž, ale ji společně s diplomem a výroční knížkou jsem ztratila - takže koupě této knihy bude "obtížnější". Magonii jsem ještě nečetla.

  OdpovědětVymazat
 19. Jinak, jsem ráda, že jsi do článku zahrnula knihu od české autorky :).

  OdpovědětVymazat
 20. Z kouře a kamene je boží kniha! :) Na knihu Jedna želva za druhou se těším, ale čekám, až bude v paperbacku :)

  OdpovědětVymazat
 21. Dobrý den, všichni, mé jméno je Safa El Sadat, jsem ženatý 20 let s manželem a máme dva syny, starší 16 let a mladší 11 let. Můj manžel mě hodně miloval, ale dostalo se do bodu, kdy se zapojil do záležitosti se ženou, která je její spolupracovnicí. Nikdy jsem si to nepředstavoval, ale nějak se změnil jeho postoj ke mně a dětem, jeho pozdní příchod z práce mě přemýšlel o tom, že i na mém 20. výročí svatby v březnu se držím dál od sexu, jak to slibujeme na svatbě Den výročí, 15 dní před výročí svatby přiznal, že ano, že měl sex se svým spolupracovníkem. Přivedl ji do mé postele, když jsem byl na práci, to znamená, že mé pocity byly pro něj naprosto bezcenné, můj duševní stav je plný utrpení, myslím, že nemůžu zapomenout a obnovit bolest, tato žena měla plnou kontrolu nad ona a já jsem nikdy nechtěla dělat to s násilím, ona chce vyhrát mě, zatímco ona je rozvedená, ona říkala, že ona žárlí na náš vztah a ona zničí mě tím, že vezme mého manžela. Musel jsem o tom diskutovat s přítelem, který mě požádal, abych našel dobré kouzelnické kouzlo, v první řadě jsem nikdy nevěřil v tento pravopis, ale musím to zkusit, až když jsem narazil na email PROPHET NOSA UGO na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem, aby si vzali zpět a pomohli opravit vztah a učinili lidi šťastnými ve svém vztahu a některých dalších příbězích týkajících se Duchovní nemoci a více, vysvětlil jsem mu jeho situaci a pomohl mi provést nějaké modlitby, některé bylinky a kořeny a malá oběť, kterou jsem udělal, a do 7 dnů se vrátil, aby se omluvil a bylo to pro mě jen zázrak, jsem rád, že mi pomohl a já mohu hrdě říci, že můj manžel je se mnou znovu a teď je se mnou zamilovaný jako nikdy předtím.
  Potřebuješ nějakou pomoc ve svém vztahu, jako dostat zpátky svého muže, manželku, přítele, přítelkyni, vyhrávat loterie, bylinný lék na nemoc, HIV, pohlavně přenosné choroby, astma, artritidu, Fybroid, mrtvici nebo jakýkoli druh nemoci, duchovní problém , Propagace pracovních míst, diváci, kteří čtou můj příspěvek, který potřebuje pomoc, pokud jde o jakékoliv životní výzvy, by měli kontaktovat společnost PROPHET NOSA UGO a budete rádi, že jste to udělali.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com
  WhatsApp: +34631686040
                      +17207992813

  OdpovědětVymazat